Чудовий крем 🥰Користуюся ним близько місяця, одного натискання вистачає на все обличчя, тому його вистачає надовго. Він легкий, швидко вбирається, зволожує, не липне і я навіть не відчуваю жирності шкіри.Читати далі
Легкий крем для розгладжування шкіриКрем буквально розгладжує мою шкіру! Я використовую його здебільшого вночі, а вранці прокидаюся з гладенькою шкірою. У мене жирна проблемна шкіра, і я думаю, що він чудово працює навіть тодіЧитати далі
Пептидний стимулятор шкіриДуже приємний зволожувальний продукт з водянистою текстурою, який добре вбирається в шкіру та готує її до наступних кроків👍. Я б назвала його радше основою під сироватку, він точно не відпоЧитати далі
КупівляЦей крем чудовий, оксамитовий на дотик при нанесенні. Зволожує, приємно... але, на мою думку, він більше підходить для молодшої шкіри, а не для 42-річної зі зморшками.
Супер!Спрей дуже приємний, він завжди рятує мене, коли моя шкіра відчувається сухою або стягнутою протягом дня, я також використовую його для макіяжу, він живить та освіжає мою шкіру, можу тільки Читати далі
Чудовий кремЯ дуже задоволена цим кремом, використовую його вночі, оскільки він справді поживний, не важкий, не жирний, але приємний для шкіри. У мене суха, чутлива шкіра і мені 37 років. Рекомендую йогЧитати далі
Чудовий зволожувач для чутливої шкіриУ мене комбінована шкіра, більш жирна в Т-зоні та нормальна в навколишніх зонах. Цей крем чудово підходить для чутливої шкіри та добре зволожує. Єдиний недолік, який я бачу, це те, що він доЧитати далі
Чудовий крем 🥰Користуюся ним близько місяця, одного натискання вистачає на все обличчя, тому його вистачає надовго. Він легкий, швидко вбирається, зволожує, не липне і я навіть не відчуваю жирності шкіри.Читати далі