Досить добреПробувала тонік 3 тижні, він зволожує і пом'якшує шкіру. Але в будь-якому випадку Кантанелла, на мій погляд, була кращою і особливо не так ароматизована.
ЧудовоМаксимальне задоволення, використовую 3 рази на тиждень, у мене жирна, зневоднена шкіра, 49 років, використовую тонік і сироватку, завершую кремом, і шкіра чудово рівна, моїй доньці 19 роківЧитати далі
СуперДуже хороший гель для вмивання, очищає все, після використання шкіра не стягується, має дуже приємний аромат чайного дерева, і він допоміг мені з акне.
Це може бутиВін дуже добре зволожує шкіру. Після того, як я спробувала міні-набір цього бренду, до якого входив цей тонік, я купила велику упаковку цього тоніка, бо залишилася ним задоволена, і поки що Читати далі
Найкраща пінка для вмиванняДля мене це найкраща пінка для вмивання. Чудово змиває спф та забруднення, дуже приємна у використанні та має освітлювальний ефект ❤️ Обожнюю весь процес вмивання ❤️ Наношу тонким шаром на сЧитати далі
Чудовий набірЦей набір дуже допоміг мені з моєю проблемною шкірою. Протягом 2-3 тижнів він значно позбавив мене акне, яке було на щоках та підборідді. Рекомендую його всіма десятьма :).
Супер набірУ мене акне, і я перепробувала різні бренди та продукти, але цей набір неймовірний. Я не вірила в це, але після двох тижнів використання я бачу результати.
Досить добреПробувала тонік 3 тижні, він зволожує і пом'якшує шкіру. Але в будь-якому випадку Кантанелла, на мій погляд, була кращою і особливо не так ароматизована.