Я люблю цю есенцію.Ця есенція чудова, зволожуюча водяниста консистенція, без ароматизаторів, підходить навіть для чутливої шкіри, у мене жирна шкіра, і вона чудова!!!
ГараздГарний тонік з трохи густішою текстурою порівняно з іншими, які я пробувала. Оскільки в мене суха шкіра, це великий плюс для мене. Він швидко вбирається, не залишає липкості після нанесення,Читати далі
Вже 4 пачки!!!Я користуюся цією сироваткою вже понад 2 роки, вона чудово підходить для чутливої шкіри, допомагає від почервоніння та чудово відновлює шкірний бар'єр, чудово зволожує. Вона не жирна, чудовоЧитати далі
Бар'єрний крем BifidaЧудовий крем, у нього така особлива желатинова кремова консистенція, він заспокоює шкіру та добре вбирається. Моя шкіра стала більш пружною.
Приємний очищувальний гельДуже приємний гель для вмивання. Не сушить і дуже добре очищає пори. Трохи рідша консистенція, ніж та, до якої я звикла, але мені це не заважає. Без запаху.
НеогенЯ користуюся ним лише нещодавно, але в мене комбінована шкіра, і він цілком нормальний. Він не закупорює пори. Йогуртова консистенція не залишає жирної плівки на шкірі та досить швидко вбираЧитати далі
Я люблю цю есенцію.Ця есенція чудова, зволожуюча водяниста консистенція, без ароматизаторів, підходить навіть для чутливої шкіри, у мене жирна шкіра, і вона чудова!!!
ГараздГарний тонік з трохи густішою текстурою порівняно з іншими, які я пробувала. Оскільки в мене суха шкіра, це великий плюс для мене. Він швидко вбирається, не залишає липкості після нанесення,Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу