Супер ароматний кремКрем з дуже приємним ароматом, я із задоволенням наношу його щовечора. Я поєдную його з сироваткою того ж бренду. Вранці моя шкіра чудово освітлена, як жодний інший крем. Куплю його ще раз.
Просто неймовірноЯ користуюся кремом лише недовго, але такого сяйва, мабуть, у мене ніколи не було, шкіра не червона і найголовніше, це, мабуть, перший крем, який не подразнює мою чутливу шкіру ❤️
Верхня маскаДля мене ця маска найкраща з тих, що я пробувала. У мене комбінована шкіра, яка після цієї маски (на обличчі всю ніч) вранці була зволоженою з легким ефектом, чудова на дотик. Навіть увечеріЧитати далі
СироваткаУ мене чутлива шкіра, але сироватка, очевидно, для чутливої шкіри. Я не виявила жодних проблем після тижня використання. Рекомендую її.
Моя шкіра поки що нічим не змінилася, але я не викидалЧитати далі
Приємний тонікУ мене суха та чутлива шкіра. Цей тонік дуже приємний, і моя шкіра після нього дуже зволожена. Я наношу його 2-3 рази поспіль, а потім повторюю решту свого звичайного догляду.
Чудовий тонік!Тонік дуже приємний на шкірі, не має зайвих ароматів, добре готує шкіру до нанесення інших засобів. Вирівнює тон шкіри, а в поєднанні сироватки та крему він чудовий!
Рекомендую спробувати!
Найкраща маскаРекомендую, я почала регулярно використовувати і бачу результати, моя шкіра повністю сяюча та м'яка, чудово підходить для нічного використання, я навіть не знаю, що використовую його🤍
Супер ароматний кремКрем з дуже приємним ароматом, я із задоволенням наношу його щовечора. Я поєдную його з сироваткою того ж бренду. Вранці моя шкіра чудово освітлена, як жодний інший крем. Куплю його ще раз.