Супер ✨Крем має легку текстуру, я використовую його разом з тоніком та сироваткою з цієї лінійки вже більше року, завжди ввечері, і мої пори помітно звужуються, а шкіра не така жирна 🤩
олія для зняття макіяжуДля мене це найкращий засіб. Він не має запаху, не смердить, гарно вирівнює тон шкіри і має водостійку спіраль. Я купую його вже давно, і поки що він найкращий.
Улюблений стік із SPFОдин з найкращих стіків із SPF, які в мене коли-небудь були. Завдяки своїй формі він дуже добре наноситься. Не залишає жирної плівки на шкірі. Навіть не помітно, що на мені щось є. Але на жиЧитати далі
Приємна маскаМаска приємно охолоджує. Добре вбирається, добре тримається, навколо очей і на лобі вона для мене трохи менша. Упаковка знаходиться в практичній коробочці, яку можна закрити, щоб інші маски Читати далі
Гель алое вераГель алое вера має дуже приємний запах. Він має охолоджувальний ефект, що добре впливає на подразнену шкіру. Він трохи довше вбирається, але залишає шкіру м’якою та не залишає липкої плівки Читати далі
Зволожувальний стік Saem Iceland Hydrating - рожевийЗамовила у серпні 2025 року і якраз починає закінчуватися, тому цікаво, скільки вистачить, щоб справді надовго вистачило, використовую щоранку. Чудовий аромат, чудово наноситься. Що стосуєтьЧитати далі
Пінка для очищення обличчя kkul з алое AM-PM Пінка для очищення з алоеДуже задоволена пінкою. Вона чудово очищає, я відчуваю таку шорсткість на шкірі після неї, але це лише ознака того, що шкіра чиста, бо вона не залишає жодного ефекту сухості чи стягнутості. Читати далі
Супер ✨Крем має легку текстуру, я використовую його разом з тоніком та сироваткою з цієї лінійки вже більше року, завжди ввечері, і мої пори помітно звужуються, а шкіра не така жирна 🤩