СітківкаЯ спробувала його за рекомендацією кількох людей. Я вже спробувала його на подругі, і він освітлив зону під очима. Коли стільки людей його хвалили, я захотіла спробувати, бо хотіла почати з Читати далі
Мій улюблений крем на літоУ мене жирна та проблемна шкіра, тому велика проблема знайти щось на літо, коли я наношу його 10 разів. Але цей крем чудовий. Перевага в гелево-кремовій структурі. Залежно від потреб шкіри, Читати далі
Господь досконалий.Коли я вперше відкрила крем, я була в стані німого подиву – негативного. Він схожий на сперму.
Я не розчарувалася, також завдяки його приємному запаху. Після використання результат видно вжеЧитати далі
ВерхДуже хороший засіб для очищення, мені не потрібне жодне двофазне очищення, цього продукту цілком достатньо, він чудово очищає та знежирює шкіру. Я використовую його вранці та ввечері і задовЧитати далі
Пептидний токсинЯ використовую його неодноразово, тонік швидко закінчується, сироватки та крему вистачає надовго. При регулярному використанні шкіра вимикається та перебуває у чудовому стані.
Приємний кремКрем легкий, добре вбирається, має приємний м’який аромат і більше схожий на гель. Порівняно з іншими кремами, які я мала, він менш зволожує, тому я наношу його вранці, а ввечері — щось більЧитати далі
СітківкаЯ спробувала його за рекомендацією кількох людей. Я вже спробувала його на подругі, і він освітлив зону під очима. Коли стільки людей його хвалили, я захотіла спробувати, бо хотіла почати з Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу