олія для зняття макіяжуДля мене це найкращий засіб. Він не має запаху, не смердить, гарно вирівнює тон шкіри і має водостійку спіраль. Я купую його вже давно, і поки що він найкращий.
Денний кремМій улюблений крем, я замовляю його неодноразово. Використовую його вранці з SPF, він не закупорює пори та чудово зволожує. Має дуже приємну консистенцію та аромат.
Гель-кремКрем дуже приємний, підходить для щоденного використання. Після кількох днів використання у мене менш виражені зморшки між очима. Можливо, він не дуже зволожує суху шкіру.
Хороший продуктШвидко вбирається, шкіра ніжна, але мені цього мало. Може, влітку буде краще. У мене змішана шкіра, і зараз (зима, весна) також дуже зневоднена та іноді з прищами. Однозначно, але спробуватиЧитати далі
ЖирнийНезважаючи на те, що він більш жирний, він має приємний зволожуючий аромат і, на відміну від тонера, не має такого дивного запаху після того, як цитрусовий аромат зникає.
Очищаюча пінкаПо-перше, я оцінюю кількість проти. ціна - відмінна! Я використовую його двічі на день і відчуваю, що упаковка нескінченна. Зовсім не потрібно наносити його багато, його можна добре розім’ятЧитати далі
олія для зняття макіяжуДля мене це найкращий засіб. Він не має запаху, не смердить, гарно вирівнює тон шкіри і має водостійку спіраль. Я купую його вже давно, і поки що він найкращий.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу