Легкий крем для розгладжування шкіриКрем буквально розгладжує мою шкіру! Я використовую його здебільшого вночі, а вранці прокидаюся з гладенькою шкірою. У мене жирна проблемна шкіра, і я думаю, що він чудово працює навіть тодіЧитати далі
СЕУЛ 1988 ВершкиКрем має більш рідку консистенцію та легко наноситься. Шкіра після нанесення м'яка. Він не має сильного запаху. Я задоволена продуктом.
Коксір - крем для очейДорогі K-Сестри, я отримала від вас зразок крему для очей Corix і, чесно кажучи? Вау! Саме завдяки цьому невеликому зразку я згодом його замовила, і сьогодні я знаю, що це було одне з найкраЧитати далі
ЕмульсіяЧудовий продукт, моя шкіра суха і після нього вона залишається зволоженою. Емульсія приємно пахне, вона рідка, легко наноситься завдяки упаковці. Я використовую її як вранці, так і ввечері, Читати далі
Легкий крем для розгладжування шкіриКрем буквально розгладжує мою шкіру! Я використовую його здебільшого вночі, а вранці прокидаюся з гладенькою шкірою. У мене жирна проблемна шкіра, і я думаю, що він чудово працює навіть тодіЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу