ДіаметрЧесно кажучи, я очікував більшого від COSRX, оскільки люблю цей бренд. Тонік непоганий, він просто такий нежирний-несолоний. Це трохи підійде, але в мене були й кращі тонери.
ВерхДуже хороший засіб для очищення, мені не потрібне жодне двофазне очищення, цього продукту цілком достатньо, він чудово очищає та знежирює шкіру. Я використовую його вранці та ввечері і задовЧитати далі
Дивовижна сироваткаЯ дуже задоволена цим продуктом. Він дає гарний освітлювальний ефект і також добре підходить для моєї чутливої шкіри. Гарна сироватка.
Крем за вигідною ціноюЦей крем має класичну легку кремову консистенцію. Він добре зволожує, швидко вбирається та залишає на шкірі приємне відчуття зволоження протягом дня. Він не має надмірної парфумерної композиЧитати далі
Чудовий фундаментОсвіжає шкіру, освітлює її, особисто мені подобається як тональний крем, бо після нанесення трохи липкий, дуже легко наноситься – з густішої рідини перетворюється на "воду" на шкірі та чудовЧитати далі
Піна для обличчяОднозначно рекомендую його придбати, потрібно використовувати лише невелику кількість, і він чудово піниться, після вмивання я не відчуваю стягнутості, як з іншими пінками, якими я користуваЧитати далі
ДивоРоками я борюся з лущенням шкіри в холодні місяці, але цей продукт мені допоміг. Ця нічна маска – просто диво, вона легко наноситься, має приємну нелипку консистенцію, вбирається через деякиЧитати далі
ТонерЧудовий тонік. Моя шкіра повністю суха після вмивання, але після нанесення тоніка вона знову дихає. У мене вже є ще один флакончик вдома про запас.
Чудова сироваткаЦя сироватка справді чудова! Дуже приємна, добре вбирається та зволожує. Хоча й дорожча, вона того варта. Разом з тоніком та кремом для шкіри з цієї лінійки вона чудово допомагає сухій, тьмяЧитати далі
Відмінна сироваткаЯ дуже хотіла спробувати цю сироватку через прополіс, який вона містить, і не шкодую. У мене суха та чутлива шкіра, і сироватка чудово зволожує шкіру та робить її ідеально гладкою. Це буквалЧитати далі
ДіаметрЧесно кажучи, я очікував більшого від COSRX, оскільки люблю цей бренд. Тонік непоганий, він просто такий нежирний-несолоний. Це трохи підійде, але в мене були й кращі тонери.
ВерхДуже хороший засіб для очищення, мені не потрібне жодне двофазне очищення, цього продукту цілком достатньо, він чудово очищає та знежирює шкіру. Я використовую його вранці та ввечері і задовЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу