приємнийЗавдяки тому, що це гелева маска, нею легко користуватися, охолоджувальний ефект тримається довго, але висихає вона відносно швидко... Сама маска виглядає цікаво, але в олії для очей я не поЧитати далі
МаскаЦя маска, як і вся лінійка цих масок, чудово мені підходить.
Принаймні, подумки, плюс ранок одразу стає прекрасним, навіть коли у тебе двоє маленьких дітей (до 2 років)😁😍
приємнийЗавдяки тому, що це гелева маска, нею легко користуватися, охолоджувальний ефект тримається довго, але висихає вона відносно швидко... Сама маска виглядає цікаво, але в олії для очей я не поЧитати далі
МаскаЦя маска, як і вся лінійка цих масок, чудово мені підходить.
Принаймні, подумки, плюс ранок одразу стає прекрасним, навіть коли у тебе двоє маленьких дітей (до 2 років)😁😍
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу