🧖🏼♀️Маска м'яка і досить приємна, після неодноразових покупок цієї маски можу сказати, що вона зволожує шкіру і не залишає непотрібного липкого шару на шкірі після використання, і це для мене плЧитати далі
Я замовлю ще раз.Я отримала цей продукт як пробник і одразу закохалася в нього. Перші 2-3 хвилини я відчуваю печіння, яке потім стихає. Незважаючи на печіння, шкіра не червона, навпаки, вона приємно підтягнуЧитати далі
Приємний кремКрем легкий, добре вбирається, має приємний м’який аромат і більше схожий на гель. Порівняно з іншими кремами, які я мала, він менш зволожує, тому я наношу його вранці, а ввечері — щось більЧитати далі
Приємна сироваткаСироватка дуже приємна, шкіра після використання зволожена та м’яка. Єдине, що мене трохи турбує, це її аромат, який, на щастя, не сильний.
Старіша шкіраМені 40 років, але я б рекомендувала крем жінкам віком від 50 до 60+ років. Крем густий, добре зволожує та живить. Однак, я прокидаюся вранці з жирною ділянкою біля носа. Він не дуже підійшоЧитати далі
🧖🏼♀️Маска м'яка і досить приємна, після неодноразових покупок цієї маски можу сказати, що вона зволожує шкіру і не залишає непотрібного липкого шару на шкірі після використання, і це для мене плЧитати далі
Я замовлю ще раз.Я отримала цей продукт як пробник і одразу закохалася в нього. Перші 2-3 хвилини я відчуваю печіння, яке потім стихає. Незважаючи на печіння, шкіра не червона, навпаки, вона приємно підтягнуЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу