НепоганоЯ купила цю маску від закупорених пор та чорних цяток. Хоча мушу сказати, що вона очистила мою шкіру, з чорними цятками вона не дуже допомогла. Це непогана маска, я не шкодую, що спробувала Читати далі
Приємний кремКрем легкий, добре вбирається, має приємний м’який аромат і більше схожий на гель. Порівняно з іншими кремами, які я мала, він менш зволожує, тому я наношу його вранці, а ввечері — щось більЧитати далі
МахаЧудовий набір, варто спробувати, через 2 тижні шкіра помітно чистіша, рівніша, завжди чудові відчуття після використання. Зверху гель для вмивання, чудово піниться навіть при невеликій кількЧитати далі
❤️Я отримала цю есенцію в подарунок до замовлення, невеликий пробник. Вона була використана до останньої краплі, і одразу ж опинилася в кошику в натуральну величину. Я була дуже здивована. ПісЧитати далі
Сироватка з суперфудом LUVUMЦя сироватка справді ідеальна. Мені її порадили на вашому закордонному сайті KSISTERS, і я неймовірно задоволена. Дякую, що витратили стільки часу на вирішення моїх проблем 🩷
Я рекомендуюЯ використовувала цей продукт приблизно 2 рази, він викликав невелике почервоніння, але воно одразу пройшло, бо в мене досить чутлива шкіра, мабуть, це була якась реакція, але нічого серйознЧитати далі
Гарне зняття макіяжу.Чудова олія для вмивання. Вона дуже ефективно знімає макіяж. У поєднанні з очищувальним гелем того ж бренду вона утворює чудове поєднання.
Найкращий скрабЯ не дуже часто пишу відгуки, але цей пілінг цього заслуговує. Найкращий з найкращих (мінімум для мене... вважаю, що 100 людей = 190 смаків) для мене 👌⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️😏! Відлущує, але не подразнЧитати далі
чиста шкіраЧудовий засіб для вмивання та очищення. Достатньо зовсім небагато, і за допомогою води можна створити густу піну. Шкіра чиста та все ще зволожена. Тільки будьте обережні з очима, це неприємнЧитати далі
НепоганоЯ купила цю маску від закупорених пор та чорних цяток. Хоча мушу сказати, що вона очистила мою шкіру, з чорними цятками вона не дуже допомогла. Це непогана маска, я не шкодую, що спробувала Читати далі
Приємний кремКрем легкий, добре вбирається, має приємний м’який аромат і більше схожий на гель. Порівняно з іншими кремами, які я мала, він менш зволожує, тому я наношу його вранці, а ввечері — щось більЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу