Krémja tento krém používam hlavne na večer, je hutnejší, ale veľmi dobbrý zároveň. Hydratuje pleť a zatiaľ mi nespôsobil vyrážky, alebo podoné problémy.
Krémja tento krém používam hlavne na večer, je hutnejší, ale veľmi dobbrý zároveň. Hydratuje pleť a zatiaľ mi nespôsobil vyrážky, alebo podoné problémy.