Moj obľúbený krem na leto Ja mám mastnú a problematickú pokožku, takže je to veľký problém si niečo nájsť na leto, keď ja sa mastim x10. Ale tento krem je top. Výhodou je gelovo-krémová štruktúra. Podľa potreby pletiPrečítať viac
Pán dokonalyKeď som krém prvýkrat otvorila, ostala som v nemom úžase -negatívnom. Vyzera ako sperma.
Nenechala som sa odradiť, aj vďaka jeho príjemnej vôni. Po použití je výsledok viditeľný už za pár dPrečítať viac
Príjemný krém Krém je ľahký, dobre sa vstrebáva, má príjemne jemnú vôňu a je skôr gélovitej konzistencie.
Oproti iným krémom, ktoré som mala, je menej hydratačný, preto si ho dávam skôr ráno a večer niečPrečítať viac
TonerOdporúčam vyskúšať, konečne som objavila toner po ktorom mám pocit riadnej hydratácie. Pleť pekne vyživuje a zanecháva jemnú na dotyk. Pleť mám citlivú a rýchlo sa mi upchávajú póry. Pri tomPrečítať viac
Krémja tento krém používam hlavne na večer, je hutnejší, ale veľmi dobbrý zároveň. Hydratuje pleť a zatiaľ mi nespôsobil vyrážky, alebo podoné problémy.
Moj obľúbený krem na leto Ja mám mastnú a problematickú pokožku, takže je to veľký problém si niečo nájsť na leto, keď ja sa mastim x10. Ale tento krem je top. Výhodou je gelovo-krémová štruktúra. Podľa potreby pletiPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky