Best cream everNajlepší krém aký som kedy mala, vôňa taká bylinkova až medicínska ale mne to vyhovuje. Úžasná textúra, krásne sa vstrebe, pokožka je po ňom krásne hydratovaná, glowy a mne vyhovuje celkovo Prečítať viac
Moj obľúbený krem na leto Ja mám mastnú a problematickú pokožku, takže je to veľký problém si niečo nájsť na leto, keď ja sa mastim x10. Ale tento krem je top. Výhodou je gelovo-krémová štruktúra. Podľa potreby pletiPrečítať viac
Odporúčam! Tento produkt vrelo odporúčam 😍 predtým, ako som si kúpila toto konkrétne sérum som začala s menším počtom milroihličiek, aby si pleť na ne zvykla a po nejakom čase som začala používať totoPrečítať viac