Uz 4 balenie!!!toto serium uz pouzivam vyse 2 rokov, vyborne sedi na citlivu plet, pomoze so zacervenanim a krasne obnovuje koznu barieru, vyborne hydratuje. Nie je mastne, vyborne rano aj vecer
DobreDobrý toner s o niečo hustejšou textúrou v porovnaní s inými, ktoré som skúšala. Keďže mám suchú pleť, je to pre mňa veľké plus. Rýchlo sa vstrebáva, po aplikácii nie je lepkavý a pokožka jePrečítať viac
Uz 4 balenie!!!toto serium uz pouzivam vyse 2 rokov, vyborne sedi na citlivu plet, pomoze so zacervenanim a krasne obnovuje koznu barieru, vyborne hydratuje. Nie je mastne, vyborne rano aj vecer
DobreDobrý toner s o niečo hustejšou textúrou v porovnaní s inými, ktoré som skúšala. Keďže mám suchú pleť, je to pre mňa veľké plus. Rýchlo sa vstrebáva, po aplikácii nie je lepkavý a pokožka jePrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky