Super! Vankúšiky sú skvelé, pekne držia na pleti, nekĺžu, neštípu. Oblasť pod očami je hydratovaná a vypnutá. Mala som aj čierne od tejto značky, ale tieto sa mi páčia viac. Odporúčam
Super hydratácia Veľkosť balenia je úžasná a produkt sám o sebe je tiež. Nepoužívam ho každý deň, avšak 2-3 krát do týždňa po ňom siahnem. Používam ho vtedy namiesto krému. Vhodný na mastnú pleť, produkt ju Prečítať viac
Skvelý tonerĽahký hydratačný toner, ktorý rýchlo vsiakne a nezaťažuje pleť. Skvelý pre citlivú alebo podráždenú pleť – pekne ju upokojí a pripraví na ďalšiu starostlivosť. Bez parfumácie a alkoholu, takPrečítať viac
Uz 4 balenie!!!toto serium uz pouzivam vyse 2 rokov, vyborne sedi na citlivu plet, pomoze so zacervenanim a krasne obnovuje koznu barieru, vyborne hydratuje. Nie je mastne, vyborne rano aj vecer
Príjemný hydratačný krémS krémom som veľmi spokojná. Má ľahkú, príjemnú textúru, rýchlo sa vstrebáva a nezaťažuje pleť. Nezanecháva mastný pocit a pleť je po ňom pekne hydratovaná. Používa sa mi veľmi dobre, určitePrečítať viac
Super! Vankúšiky sú skvelé, pekne držia na pleti, nekĺžu, neštípu. Oblasť pod očami je hydratovaná a vypnutá. Mala som aj čierne od tejto značky, ale tieto sa mi páčia viac. Odporúčam