Príjemný hydratačný krémS krémom som veľmi spokojná. Má ľahkú, príjemnú textúru, rýchlo sa vstrebáva a nezaťažuje pleť. Nezanecháva mastný pocit a pleť je po ňom pekne hydratovaná. Používa sa mi veľmi dobre, určitePrečítať viac
Príjemný hydratačný krémS krémom som veľmi spokojná. Má ľahkú, príjemnú textúru, rýchlo sa vstrebáva a nezaťažuje pleť. Nezanecháva mastný pocit a pleť je po ňom pekne hydratovaná. Používa sa mi veľmi dobre, určitePrečítať viac