Príjemný krém Krém je ľahký, dobre sa vstrebáva, má príjemne jemnú vôňu a je skôr gélovitej konzistencie.
Oproti iným krémom, ktoré som mala, je menej hydratačný, preto si ho dávam skôr ráno a večer niečPrečítať viac
Príjemný krém Krém je ľahký, dobre sa vstrebáva, má príjemne jemnú vôňu a je skôr gélovitej konzistencie.
Oproti iným krémom, ktoré som mala, je menej hydratačný, preto si ho dávam skôr ráno a večer niečPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky