10/10Používam tén serum len večer, niekoľko krát do týždňa. Za mňa fajn! Trošku vysušuje pleť, takže 2x po sebe večer nedávam ho. Ale svoj účinok robí. Aj keď nemám veľa rokov, vidim ako aj tie mPrečítať viac
Seoul 1988Retinalové sérum je príjemné, moju citlivú pokožku nedráždi, ale nanášam ho v kombinácii s hydratačným sérom pred a hydratačným krémom po. Konzistencia je krémová a dobre sa vstrebáva. ZatiaPrečítať viac
10/10Používam tén serum len večer, niekoľko krát do týždňa. Za mňa fajn! Trošku vysušuje pleť, takže 2x po sebe večer nedávam ho. Ale svoj účinok robí. Aj keď nemám veľa rokov, vidim ako aj tie mPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky