Super! Vankúšiky sú skvelé, pekne držia na pleti, nekĺžu, neštípu. Oblasť pod očami je hydratovaná a vypnutá. Mala som aj čierne od tejto značky, ale tieto sa mi páčia viac. Odporúčam
10/10Používam tén serum len večer, niekoľko krát do týždňa. Za mňa fajn! Trošku vysušuje pleť, takže 2x po sebe večer nedávam ho. Ale svoj účinok robí. Aj keď nemám veľa rokov, vidim ako aj tie mPrečítať viac
NumbuzinObjednávala som numbuzin No.9 Essence prvýkrát a úprimne som od toho nič špeciálne neočakávala — chcela som len vyskúšať niečo nové v starostlivosti o pleť. Ale produkt ma naozaj príjemne prPrečítať viac
Krémja tento krém používam hlavne na večer, je hutnejší, ale veľmi dobbrý zároveň. Hydratuje pleť a zatiaľ mi nespôsobil vyrážky, alebo podoné problémy.
Sérum s kyselinou azelaovou a peptidmiCelkom dobré sérum za tú cenu, príjemná gélová textúra, po mesiaci používania sa vyrážky zmenšili a pleť vyzerá hydratovaná.
Super! Vankúšiky sú skvelé, pekne držia na pleti, nekĺžu, neštípu. Oblasť pod očami je hydratovaná a vypnutá. Mala som aj čierne od tejto značky, ale tieto sa mi páčia viac. Odporúčam
10/10Používam tén serum len večer, niekoľko krát do týždňa. Za mňa fajn! Trošku vysušuje pleť, takže 2x po sebe večer nedávam ho. Ale svoj účinok robí. Aj keď nemám veľa rokov, vidim ako aj tie mPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky