Ok na mastnu plet.Na tvari ma stipe, ale po chvili to prestane. Nie som z neho mastna, co je plus. Pouzivam aj na cistu plet, aj na makeup.
Pohladam asi nieco jemnejsie na moju precitlivenu mastnu plet.
Skvelý tonerĽahký hydratačný toner, ktorý rýchlo vsiakne a nezaťažuje pleť. Skvelý pre citlivú alebo podráždenú pleť – pekne ju upokojí a pripraví na ďalšiu starostlivosť. Bez parfumácie a alkoholu, takPrečítať viac
Haru haru Tyčinka nie je zla ale na moju mastnejsiu plet bude na leto asi moc ťažká.
Ked si ju porovnam s tycinkou od BOJ tak ta mi viac vyhovuje. Haru haru je vhodnejšia pre suchší typ pleti. Ale inPrečítať viac
Produkt prekvapil Olej ma veľmi prekvapil. Je naozaj výživný a pleť je po ňom vypnutá a vyživená. Používam ako posledný krok rutiny. Stačí pár kvapiek, takže dlho vydrží
Výborný tonerToner má krásnu bylinkovu vôňu, je redší ako verzia bez parfemov, mám oba, tak to viem porovnať, ten bez vône je viac gelovity, ale krásne hydratuje pleť a jemne vyhladí, výborný produkt😉
Najlepsie spfMam zmiesanu a casto dehydrovanu plet, ktora je citliva a pomerne dost reaktivna. Vyskusala som naozaj 10tky spf ale pri tomto uz ostanem.
Nemasti, plet po nom ostava zamatova a hebka. KraPrečítať viac
Wellness domaTelový olej, s konzistenciou mlieka, nemastný, jemný a príjemný zanecháva hebku a jebnu kozu. Vôňa nieje ťažká a hlavne dlhotrvajúca. Odporúčam po sprche alebo vani, natrieť cele telo, pred Prečítať viac
Ok na mastnu plet.Na tvari ma stipe, ale po chvili to prestane. Nie som z neho mastna, co je plus. Pouzivam aj na cistu plet, aj na makeup.
Pohladam asi nieco jemnejsie na moju precitlivenu mastnu plet.
Skvelý tonerĽahký hydratačný toner, ktorý rýchlo vsiakne a nezaťažuje pleť. Skvelý pre citlivú alebo podráždenú pleť – pekne ju upokojí a pripraví na ďalšiu starostlivosť. Bez parfumácie a alkoholu, takPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky