Krém Krém používam len krátko no musím uznať je neskutočne hydratuje. Trošku mi vadí ta ta vôňa ale pomaly si zvykam nieje to moc silné. Plus to ma krásne balenie a ľahko sa nanáša. Odporúčam na Prečítať viac
Dokonalá hydratáciaMám suchú pleť a táto esencia sa okamžite stala jedným z mojich najobľúbenejších produktov. Krásne hydratuje, zanecháva pleť jemnú, vyživenú a dodáva jej zdravý jas. Veľmi sa mi páči jej mliPrečítať viac
Skvelý tonerĽahký hydratačný toner, ktorý rýchlo vsiakne a nezaťažuje pleť. Skvelý pre citlivú alebo podráždenú pleť – pekne ju upokojí a pripraví na ďalšiu starostlivosť. Bez parfumácie a alkoholu, takPrečítať viac
Produkt prekvapil Olej ma veľmi prekvapil. Je naozaj výživný a pleť je po ňom vypnutá a vyživená. Používam ako posledný krok rutiny. Stačí pár kvapiek, takže dlho vydrží
Výborný tonerToner má krásnu bylinkovu vôňu, je redší ako verzia bez parfemov, mám oba, tak to viem porovnať, ten bez vône je viac gelovity, ale krásne hydratuje pleť a jemne vyhladí, výborný produkt😉
Čistiaci balzam na rozpúšťanie make-upuVeľmi dobrý balzam, stačí malé množstvo na odstránenie všetkého mejkapu, poradí si aj s vodeodolnou maskarou a gélovými ceruzkami. Nevysušuje ani nespútava pleť.
Krém Krém používam len krátko no musím uznať je neskutočne hydratuje. Trošku mi vadí ta ta vôňa ale pomaly si zvykam nieje to moc silné. Plus to ma krásne balenie a ľahko sa nanáša. Odporúčam na Prečítať viac