DobreDobrý toner s o niečo hustejšou textúrou v porovnaní s inými, ktoré som skúšala. Keďže mám suchú pleť, je to pre mňa veľké plus. Rýchlo sa vstrebáva, po aplikácii nie je lepkavý a pokožka jePrečítať viac
Super! Mist je veľmi príjemný, vždy ma zachráni, keď mám cez deň pocit suchej alebo napnutej pleti, používam ho aj na make up, zanecháva pleť vyživenú, osvieženú, môžem len odporúčať
Pleť suchá, ciPrečítať viac
Super hydratačný tonerTento toner som si objednala na skúšku a musím uznať, že je skvelý. Má jemnučkú textúru a skvele hydratuje. Určite si ho ešte objednán