ÚŽASNÝ TONERVždy som používala ANUA 77% peach toner a musím povedať že majú rovnaký efekt a výsledok. Rada ich striedam a mam veľmi jemnú a čistú pleť v priebehu 2 týždňov. ODPORUCAM!!!!
Prijemne prekvapiliPrvoplanovo som sla cisto po cene, ked boli v zlave, ze vyskusam. Pouzivam CCA 2 mesiace, 2-3 krat do tyzdna si capnem 2 na tvar- rozmasirujem a necham na tvari az do vyschnutia ( kludne si Prečítať viac
ÚŽASNÝ TONERVždy som používala ANUA 77% peach toner a musím povedať že majú rovnaký efekt a výsledok. Rada ich striedam a mam veľmi jemnú a čistú pleť v priebehu 2 týždňov. ODPORUCAM!!!!