Príjemný toner Mám suchú a citlivú pleť. Tento toner je veľmi príjemný a pleť je po ňom super hydratovaná. Nanášam 2-3 krát po sebe a potom zvyšok rutiny.
Krémový sprejVeľmi príjemná textúra. Používam ho pred mejkapom a vyzerá lepšie, kožná vyrážka zmizla do dvoch dní. Kúpila som si menšiu verziu, ale určite si ju kúpim znova v plnom formáte 😍
Skvelý tonerĽahký hydratačný toner, ktorý rýchlo vsiakne a nezaťažuje pleť. Skvelý pre citlivú alebo podráždenú pleť – pekne ju upokojí a pripraví na ďalšiu starostlivosť. Bez parfumácie a alkoholu, takPrečítať viac
Toner na tvárMám mastnú pleť v T-zóne a tento toner je úžasný produkt na môj problém používam ho vo svojej každodennej rutine a neviem si ho vynachváliť.
PS: kedže mi došiel (samozrejme som si obiednala Prečítať viac
DobreDobrý toner s o niečo hustejšou textúrou v porovnaní s inými, ktoré som skúšala. Keďže mám suchú pleť, je to pre mňa veľké plus. Rýchlo sa vstrebáva, po aplikácii nie je lepkavý a pokožka jePrečítať viac
TonerOdporúčam vyskúšať, konečne som objavila toner po ktorom mám pocit riadnej hydratácie. Pleť pekne vyživuje a zanecháva jemnú na dotyk. Pleť mám citlivú a rýchlo sa mi upchávajú póry. Pri tomPrečítať viac
Príjemný toner Mám suchú a citlivú pleť. Tento toner je veľmi príjemný a pleť je po ňom super hydratovaná. Nanášam 2-3 krát po sebe a potom zvyšok rutiny.