Výborný produktUž po pár týždňoch viditeľné výsledky! Naozaj sťahuje póry, používam 2x denne, krásne vonia, prvé razy trošku štipkal ale pri dlhšom používaní je výborný, pleť je krásne svieža
Veľmi dobréTieto vankúšiky si veľmi dobré..jemná exfoliácia,nedráždia aj keď mám citlivú pleť...osobne mi stačilo použiť asi 3-4x za týždeň...určite si ich ešte kúpim.
Absolútna topka Tieto tampóniky sú fantastické! Upokojujú podráždenú pleť, su úplne tenučké a dokonalo držia na pleti,nešmýkajú sa. Nedráždia moju citlivú plet, prave naopak. Po nanesení na celu tvár icPrečítať viac
Super!Pleť po pár použitiach je viac vyrovnaná, textúra hladšia a hlavne rozjasnená. Vôňa je super citrusová, možno niekorým bude vadiť. Okrem toho odporúčam.
spokojnosťprodukt je bez parfumácie, šetrný k pokožke, konzistencia skoro ako voda. po 2 týždňoch som videla výsledky kde sa mi zlepšilo moje akné. vyhladilo to aj malé “bodky” v oblasti čela, ale za Prečítať viac
Purito Seoul Toner Wonder Releaf CentellaToto tonikum je naozaj vyborne. Je lahke, ma jemnu prijemnu vonu a rychlo sa vstrebava, takze nemusim dlho cakat s dalsim krokom v rutine. Plet po nom posobi hydratovanejsie, upokojene a velPrečítať viac
HydratacnyDostala som ako darcek, je velmi prijemny, plet je ziariva, ale tak prirodzene. Hydratuje , mam zmiesanu,citlivu,reaktivnu plet a sedi mi. Urcite si ho v buducnosti objednam vo velkom 😊
Super!!!Veľmi jemné a príjemné tampóniky na každodenné použitie. Pleť po nich nepáli, je upokojená, hydratovaná a pôsobí čistejšie. Začervenanie sa znižuje a drobné nedokonalosti sa hoja rýchlejšie.Prečítať viac
SKIN1004 - Madagascar Centella Poremizing Clear TonerVelmi prijemne, jemne tonikum, krasne sa rychlo vstrebalo. Cielene som ho brala na dovolenku k moru a splnilo nad mieru moje ocakavania. Upokojilo mi plet po celodennom slneni. 👍
Výborný produktUž po pár týždňoch viditeľné výsledky! Naozaj sťahuje póry, používam 2x denne, krásne vonia, prvé razy trošku štipkal ale pri dlhšom používaní je výborný, pleť je krásne svieža
Veľmi dobréTieto vankúšiky si veľmi dobré..jemná exfoliácia,nedráždia aj keď mám citlivú pleť...osobne mi stačilo použiť asi 3-4x za týždeň...určite si ich ešte kúpim.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky