Super! Produkt je veľmi dobrý, mám suchú, citlivú pleť, nedráždi,hydratuje, jemne vonia. Používam ako fix na make up,ale je príjemný aj len tak počas dňa na osvieženie, odporúčam
Super! Produkt je veľmi dobrý, mám suchú, citlivú pleť, nedráždi,hydratuje, jemne vonia. Používam ako fix na make up,ale je príjemný aj len tak počas dňa na osvieženie, odporúčam
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky