Toner na tvárMám mastnú pleť v T-zóne a tento toner je úžasný produkt na môj problém používam ho vo svojej každodennej rutine a neviem si ho vynachváliť.
PS: kedže mi došiel (samozrejme som si obiednala Prečítať viac
Zatial najlepšie pads ! Mala som už veľa značiek podobného produktu no jednoznačne tieto sú tie najlepšie! Su vyborne nasiaknuté , prijemná jemná vôňa , nelepkavé, hydratačné a naozaj skvelo rozjasňujúce. Vyhodou Prečítať viac