Ok na mastnu plet.Na tvari ma stipe, ale po chvili to prestane. Nie som z neho mastna, co je plus. Pouzivam aj na cistu plet, aj na makeup.
Pohladam asi nieco jemnejsie na moju precitlivenu mastnu plet.
Skvelý tonerĽahký hydratačný toner, ktorý rýchlo vsiakne a nezaťažuje pleť. Skvelý pre citlivú alebo podráždenú pleť – pekne ju upokojí a pripraví na ďalšiu starostlivosť. Bez parfumácie a alkoholu, takPrečítať viac
Výborný tonerToner má krásnu bylinkovu vôňu, je redší ako verzia bez parfemov, mám oba, tak to viem porovnať, ten bez vône je viac gelovity, ale krásne hydratuje pleť a jemne vyhladí, výborný produkt😉
Ok na mastnu plet.Na tvari ma stipe, ale po chvili to prestane. Nie som z neho mastna, co je plus. Pouzivam aj na cistu plet, aj na makeup.
Pohladam asi nieco jemnejsie na moju precitlivenu mastnu plet.
Skvelý tonerĽahký hydratačný toner, ktorý rýchlo vsiakne a nezaťažuje pleť. Skvelý pre citlivú alebo podráždenú pleť – pekne ju upokojí a pripraví na ďalšiu starostlivosť. Bez parfumácie a alkoholu, takPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky