Moja laskaTento toner som si objednávala už dvakrát.
Páči sa mi, že dokonale čistí a osviežuje pleť . Po použití, moja zmiešaná plet sa dlho nemastni a neleskne.
Veľmi dobréTieto vankúšiky si veľmi dobré..jemná exfoliácia,nedráždia aj keď mám citlivú pleť...osobne mi stačilo použiť asi 3-4x za týždeň...určite si ich ešte kúpim.
Môže byťVeľmi hydratuje pleť. Po tom čo som skusila mini sadu od tejto značky medzi ktorými bol aj tento toner, kupila som veľké balenie tohto tonera nakoľko som s ním bola spokojná, zatiaľ zostávamPrečítať viac
Super!!!Veľmi jemné a príjemné tampóniky na každodenné použitie. Pleť po nich nepáli, je upokojená, hydratovaná a pôsobí čistejšie. Začervenanie sa znižuje a drobné nedokonalosti sa hoja rýchlejšie.Prečítať viac
Moja záchranaTieto pady sú jednoznačne mojou záchranou. Mám aknóznu a veľmi citlivú pleť, ktorá reaguje začervenaním, a presne vtedy siahnem po týchto paddoch, ktoré mi ju na počkanie znovu upokoja a kráPrečítať viac
Výborný tonerTento toner som si skúsila objednať kvôli jeho nízkej cene a nemala som vysoké očakávania. Toner ma však veľmi príjemne prekvapil, krásne hydratuje a upokojuje. Konzistenciou je to klasický Prečítať viac
Stálica Produkt kupujem opakovane (toto je už moje tretie balenie).
Je jemný - nedráždi pokožku - ale zato účinný a po niekoľkých dňoch používania vidno zmenu na textúra pleti i akné.
Môže byť málo Prečítať viac
Moja laskaTento toner som si objednávala už dvakrát.
Páči sa mi, že dokonale čistí a osviežuje pleť . Po použití, moja zmiešaná plet sa dlho nemastni a neleskne.
Veľmi dobréTieto vankúšiky si veľmi dobré..jemná exfoliácia,nedráždia aj keď mám citlivú pleť...osobne mi stačilo použiť asi 3-4x za týždeň...určite si ich ešte kúpim.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky