Skvely tonerVelka spokojnost dobre hydratuje vzdy ma upokoji plet ho vpije hned a pritom to nieje uplne voda skor hustejsia vodicka😂som s nim velmi spokojna mam uz asi tretie balenie, skusam aj ine tonPrečítať viac
ÚŽASNÝ TONERVždy som používala ANUA 77% peach toner a musím povedať že majú rovnaký efekt a výsledok. Rada ich striedam a mam veľmi jemnú a čistú pleť v priebehu 2 týždňov. ODPORUCAM!!!!
Toner Za mňa jeden z najlepších tonerov.Prvy krát som dostala všetky výrobky z tejto rady od nevesty z Kanady.Vsetky mi tak dobre sadli na pleť, že som si práve z nich vyskladala rannú rutinu.ZaciPrečítať viac
Výborný produktUž po pár týždňoch viditeľné výsledky! Naozaj sťahuje póry, používam 2x denne, krásne vonia, prvé razy trošku štipkal ale pri dlhšom používaní je výborný, pleť je krásne svieža
Skvely tonerVelka spokojnost dobre hydratuje vzdy ma upokoji plet ho vpije hned a pritom to nieje uplne voda skor hustejsia vodicka😂som s nim velmi spokojna mam uz asi tretie balenie, skusam aj ine tonPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky