TonerOdporúčam vyskúšať, konečne som objavila toner po ktorom mám pocit riadnej hydratácie. Pleť pekne vyživuje a zanecháva jemnú na dotyk. Pleť mám citlivú a rýchlo sa mi upchávajú póry. Pri tomPrečítať viac
ÚŽASNÝ TONERVždy som používala ANUA 77% peach toner a musím povedať že majú rovnaký efekt a výsledok. Rada ich striedam a mam veľmi jemnú a čistú pleť v priebehu 2 týždňov. ODPORUCAM!!!!
Naozaj žiarivýKúpila som si toto tonikum na hydratáciu mojich líc s "pomarančovou kôrou". Hydratuje a dodáva pleti ten sklenený efekt, najmä po tretej vrstve. Moje predchádzajúce tonikum bolo ako voda, taPrečítať viac
HydratacnyDostala som ako darcek, je velmi prijemny, plet je ziariva, ale tak prirodzene. Hydratuje , mam zmiesanu,citlivu,reaktivnu plet a sedi mi. Urcite si ho v buducnosti objednam vo velkom 😊