Red tonerToner splnil všetko čo som očakávala. Pleť skvelé hydratuje, moja citlivá pokožka s ním nemala žiaden problém. Neobjavilo sa žiadne začervenanie ani pálenie. Rada odporúčam ďalej.
Skvelé tonikum ! Tonikum je veľmi príjemné na pleti, nie je extra parfumované, pokožku pekne pripraví na nanášanie ďalších produktov. Pleť zjednotí a s kombináciou séra a krému je top !
Odporúčam vyskúšať !
Red tonerToner splnil všetko čo som očakávala. Pleť skvelé hydratuje, moja citlivá pokožka s ním nemala žiaden problém. Neobjavilo sa žiadne začervenanie ani pálenie. Rada odporúčam ďalej.