Veľmi dobrý tonerRozhodla som sa vyskúšať niečo nové a produkty "PDRN" sľubovali priam zázraky. Veľké očakávania pri nových produktoch nemávam, no o to väčšie bolo moje prekvapenie z produktu. Pleť je po mesPrečítať viac
Príjemný toner Mám suchú a citlivú pleť. Tento toner je veľmi príjemný a pleť je po ňom super hydratovaná. Nanášam 2-3 krát po sebe a potom zvyšok rutiny.
Skvelé tonikum ! Tonikum je veľmi príjemné na pleti, nie je extra parfumované, pokožku pekne pripraví na nanášanie ďalších produktov. Pleť zjednotí a s kombináciou séra a krému je top !
Odporúčam vyskúšať !
Veľmi dobrý tonerRozhodla som sa vyskúšať niečo nové a produkty "PDRN" sľubovali priam zázraky. Veľké očakávania pri nových produktoch nemávam, no o to väčšie bolo moje prekvapenie z produktu. Pleť je po mesPrečítať viac
Príjemný toner Mám suchú a citlivú pleť. Tento toner je veľmi príjemný a pleť je po ňom super hydratovaná. Nanášam 2-3 krát po sebe a potom zvyšok rutiny.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky