TonerNa tento toner som narazila ako skúšobná verzia na veľtrhu a velmi dobre mi sadol na pokožku,prijemne hydratuje a rychlo sa vstrebáva do pleti. Nemam pocit ze mam na sebe dalsi produkt je laPrečítať viac
Super krém 🥰Používam ho asi mesiac, stačí jedna pumpička na celú tvár, takže vydrží dlho. Je ľahký, rýchlo sa vstrebáva, hydratuje, nelepí a ani nemám pocit mastnej pleti. Prvý krém, ktorý mi naozaj sadPrečítať viac
PriemerÚprimne, čakala som viac od COSRX, keďže túto značku milujem. Tonikum nie je zlé, len je také nemastné-neslané. Nejakú prácu urobí, ale mala som aj lepšie toniká.
tonikum, ktorí zjednotí a hydrauje Hladala som tonikum, ktorý zjednotí moju tvár a nezanecháva lepkavý effekt ale dostatočne to hydratuje. Určite to odporúčam a budem aj naďalej kupovať, keďže ako vidíte na fotke, už mám len Prečítať viac
TonerNa tento toner som narazila ako skúšobná verzia na veľtrhu a velmi dobre mi sadol na pokožku,prijemne hydratuje a rychlo sa vstrebáva do pleti. Nemam pocit ze mam na sebe dalsi produkt je laPrečítať viac