Toner na tvárMám mastnú pleť v T-zóne a tento toner je úžasný produkt na môj problém používam ho vo svojej každodennej rutine a neviem si ho vynachváliť.
PS: kedže mi došiel (samozrejme som si obiednala Prečítať viac
Toner na tvárMám mastnú pleť v T-zóne a tento toner je úžasný produkt na môj problém používam ho vo svojej každodennej rutine a neviem si ho vynachváliť.
PS: kedže mi došiel (samozrejme som si obiednala Prečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky