Príjemný toner Mám suchú a citlivú pleť. Tento toner je veľmi príjemný a pleť je po ňom super hydratovaná. Nanášam 2-3 krát po sebe a potom zvyšok rutiny.
Skvelý tonerĽahký hydratačný toner, ktorý rýchlo vsiakne a nezaťažuje pleť. Skvelý pre citlivú alebo podráždenú pleť – pekne ju upokojí a pripraví na ďalšiu starostlivosť. Bez parfumácie a alkoholu, takPrečítať viac
Toner na tvárMám mastnú pleť v T-zóne a tento toner je úžasný produkt na môj problém používam ho vo svojej každodennej rutine a neviem si ho vynachváliť.
PS: kedže mi došiel (samozrejme som si obiednala Prečítať viac
DobreDobrý toner s o niečo hustejšou textúrou v porovnaní s inými, ktoré som skúšala. Keďže mám suchú pleť, je to pre mňa veľké plus. Rýchlo sa vstrebáva, po aplikácii nie je lepkavý a pokožka jePrečítať viac
Výborný tonerToner má krásnu bylinkovu vôňu, je redší ako verzia bez parfemov, mám oba, tak to viem porovnať, ten bez vône je viac gelovity, ale krásne hydratuje pleť a jemne vyhladí, výborný produkt😉
TonerOdporúčam vyskúšať, konečne som objavila toner po ktorom mám pocit riadnej hydratácie. Pleť pekne vyživuje a zanecháva jemnú na dotyk. Pleť mám citlivú a rýchlo sa mi upchávajú póry. Pri tomPrečítať viac
Príjemný toner Mám suchú a citlivú pleť. Tento toner je veľmi príjemný a pleť je po ňom super hydratovaná. Nanášam 2-3 krát po sebe a potom zvyšok rutiny.