DobreDobrý toner s o niečo hustejšou textúrou v porovnaní s inými, ktoré som skúšala. Keďže mám suchú pleť, je to pre mňa veľké plus. Rýchlo sa vstrebáva, po aplikácii nie je lepkavý a pokožka jePrečítať viac
DobreDobrý toner s o niečo hustejšou textúrou v porovnaní s inými, ktoré som skúšala. Keďže mám suchú pleť, je to pre mňa veľké plus. Rýchlo sa vstrebáva, po aplikácii nie je lepkavý a pokožka jePrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky