TonerTento toner som kúpila hlavne koli pomer cena velkost . Vydrzi naozaj dlho už ho používam vyše pol roka 2x denne a stále som ešte len v polovici takže sa naozaj cenovo vyplatí. Dobre hydratPrečítať viac
Super krém 🥰Používam ho asi mesiac, stačí jedna pumpička na celú tvár, takže vydrží dlho. Je ľahký, rýchlo sa vstrebáva, hydratuje, nelepí a ani nemám pocit mastnej pleti. Prvý krém, ktorý mi naozaj sadPrečítať viac
TonerTento toner som kúpila hlavne koli pomer cena velkost . Vydrzi naozaj dlho už ho používam vyše pol roka 2x denne a stále som ešte len v polovici takže sa naozaj cenovo vyplatí. Dobre hydratPrečítať viac
Super krém 🥰Používam ho asi mesiac, stačí jedna pumpička na celú tvár, takže vydrží dlho. Je ľahký, rýchlo sa vstrebáva, hydratuje, nelepí a ani nemám pocit mastnej pleti. Prvý krém, ktorý mi naozaj sadPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky