DobreDobrý toner s o niečo hustejšou textúrou v porovnaní s inými, ktoré som skúšala. Keďže mám suchú pleť, je to pre mňa veľké plus. Rýchlo sa vstrebáva, po aplikácii nie je lepkavý a pokožka jePrečítať viac
Super hydratačný tonerTento toner som si objednala na skúšku a musím uznať, že je skvelý. Má jemnučkú textúru a skvele hydratuje. Určite si ho ešte objednán