Vhodný na zimuKrém mi prišiel ako vzorka, vydržal na 3 použitia. Rýchlo sa vstrebe, pokožka je vyhladená a krásne zamatová. Moja pleť je však extrémne mastná a po nanesení ostal lepkavý film, ktorý som maPrečítať viac
Haru haru Tyčinka nie je zla ale na moju mastnejsiu plet bude na leto asi moc ťažká.
Ked si ju porovnam s tycinkou od BOJ tak ta mi viac vyhovuje. Haru haru je vhodnejšia pre suchší typ pleti. Ale inPrečítať viac
Čistiaca pena Milujem 😍jemná pena pri ktorej mám pocit , ze mám pleť v satenovej emulzii, vonia krásne , povodne kúpená manželovi , lebo neobľubujem čistiace peny ale toto som mu cmajzla:)
hydratacna bazaTento gel posobi hydratacne na pokozku.Pouzivam jo ako nahradu tonera ci sera na suchu pokozku noh,ruk a laktov. Po jeho aplikacii pouzivam este krem, pre ktory vytvori dobry zaklad.Dobre hyPrečítať viac
Hydratačné vankúšiky HeimishVakúšiky mám vždy cca 20-30 minút, zvyčajne ráno po prebudení. Vždy ma dobre zobudia, očné okolie je po nich hydratované a po odňatí ostáva ešte dostatok séra na rozotretie. Jediné mínus je,Prečítať viac
Super produktToner ani nemôžem milovať viac, krásne hydratuje, robí pleť takú zdravú, je super aj na póry a na textúru, krásne sa vrství a je dobrý pre všetky typy pleti, lebo krásne hydratuje, ale nezanPrečítať viac
Vhodný na zimuKrém mi prišiel ako vzorka, vydržal na 3 použitia. Rýchlo sa vstrebe, pokožka je vyhladená a krásne zamatová. Moja pleť je však extrémne mastná a po nanesení ostal lepkavý film, ktorý som maPrečítať viac
Haru haru Tyčinka nie je zla ale na moju mastnejsiu plet bude na leto asi moc ťažká.
Ked si ju porovnam s tycinkou od BOJ tak ta mi viac vyhovuje. Haru haru je vhodnejšia pre suchší typ pleti. Ale inPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky