🧖🏼♀️Maska je jemná a celkom príjemná, po opakovanej kúpe tejto masky môžem povedať, že pleť hydratuje a na pokožke neostáva po použití zbytočná lepkavá vrstva a to je za mňa plus 🙂
🧖🏼♀️Maska je jemná a celkom príjemná, po opakovanej kúpe tejto masky môžem povedať, že pleť hydratuje a na pokožke neostáva po použití zbytočná lepkavá vrstva a to je za mňa plus 🙂