Vhodný na zimuKrém mi prišiel ako vzorka, vydržal na 3 použitia. Rýchlo sa vstrebe, pokožka je vyhladená a krásne zamatová. Moja pleť je však extrémne mastná a po nanesení ostal lepkavý film, ktorý som maPrečítať viac
WowNajlepsi krém a opalovak v jednom aký som kedy mala pre moju suchu pleť. Úžasný krém, vôbec nie je mastný, a nesmrdí ako ostatne opalovaky, nemám po ňom ani taký nepríjemný mastný pocit. NajPrečítať viac
Toner na tvárMám mastnú pleť v T-zóne a tento toner je úžasný produkt na môj problém používam ho vo svojej každodennej rutine a neviem si ho vynachváliť.
PS: kedže mi došiel (samozrejme som si obiednala Prečítať viac
Úžasná prvá skúsenosť Prvý krát som si objednala kórejskú kozmetiku a rozhodla som sa vyskúšať značku Round Lab a som veľmi spokojná hlavne s hydrofilným čistiacim olejom. Je prijemne ľahký, krásne emulguje s vodPrečítať viac
SuperTento krém som si veľmi obľúbila. Má príjemnú, jemnú textúru, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film. Pleť je po ňom krásne hydratovaná a jemná. Oceňujem aj jeho šetrné zloženie s nízPrečítať viac
Šikovné balenieObjednala som si toto male balenie na skusku, aj vdaka recenziam ale hlavne sa mi pacilo, ze za prijatelnu cenu je k dispozicii cely set na vyskusanie a je to fakt super aj na cestovanie. MaPrečítať viac
HydratacnyDostala som ako darcek, je velmi prijemny, plet je ziariva, ale tak prirodzene. Hydratuje , mam zmiesanu,citlivu,reaktivnu plet a sedi mi. Urcite si ho v buducnosti objednam vo velkom 😊
Serum numbuzin odporúčam Je to už moje druhé balenie. Prvé objednané z inej stránky, ale ostávam verná Ksisters, najlepšia cena a rýchle dodanie. Serum ma skvelú konzistenciu, nie je lepkave a ťažké a rýchlo sa vstrPrečítať viac
Super výživný krém Tento krém používam po tropických retinoidoch. Zanecháva moju pleť hydratovanú, jemnú a bez pocitu mastnoty.
Využívam každú kvapku. Je to naozaj skvelý produkt
Vhodný na zimuKrém mi prišiel ako vzorka, vydržal na 3 použitia. Rýchlo sa vstrebe, pokožka je vyhladená a krásne zamatová. Moja pleť je však extrémne mastná a po nanesení ostal lepkavý film, ktorý som maPrečítať viac
WowNajlepsi krém a opalovak v jednom aký som kedy mala pre moju suchu pleť. Úžasný krém, vôbec nie je mastný, a nesmrdí ako ostatne opalovaky, nemám po ňom ani taký nepríjemný mastný pocit. NajPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky