Mikroihlickove serumSerum ma príjemnú gélovu konzistenciu, po nanesení jemne štípe. Používam obdeň pri večernej rutine. Pleť je vypnutejsia, zdravší vzhľad, vďaka seru sa lepšie vstrebavaju ďalšie zložky. NabuPrečítať viac
Toner na tvárMám mastnú pleť v T-zóne a tento toner je úžasný produkt na môj problém používam ho vo svojej každodennej rutine a neviem si ho vynachváliť.
PS: kedže mi došiel (samozrejme som si obiednala Prečítať viac