Vitamin 75 Maximizing Cream - odporúčam :)Tento krémik som dostala ako vzorku pri poslednom nákupe u ksisters a hneď po prvom použití som si ho zamilovala a objednávam si celé balenie 50 g. Vôňa je veľmi jemná a príjemná, textúra krPrečítať viac
Toner na tvárMám mastnú pleť v T-zóne a tento toner je úžasný produkt na môj problém používam ho vo svojej každodennej rutine a neviem si ho vynachváliť.
PS: kedže mi došiel (samozrejme som si obiednala Prečítať viac
DobreDobrý toner s o niečo hustejšou textúrou v porovnaní s inými, ktoré som skúšala. Keďže mám suchú pleť, je to pre mňa veľké plus. Rýchlo sa vstrebáva, po aplikácii nie je lepkavý a pokožka jePrečítať viac
Red tonerToner splnil všetko čo som očakávala. Pleť skvelé hydratuje, moja citlivá pokožka s ním nemala žiaden problém. Neobjavilo sa žiadne začervenanie ani pálenie. Rada odporúčam ďalej.
Vitamin 75 Maximizing Cream - odporúčam :)Tento krémik som dostala ako vzorku pri poslednom nákupe u ksisters a hneď po prvom použití som si ho zamilovala a objednávam si celé balenie 50 g. Vôňa je veľmi jemná a príjemná, textúra krPrečítať viac