СуперКрем добре зволожує шкіру, але не залишає жирного блиску. Я відчула різницю вже після першого використання. Аромат не сильний, що мене не хвилює.
Упаковка 10 г досить мала за таку ціну. ОбовЧитати далі
Найкращий крем!!!Цей крем врятував мою шкіру. Він дуже зволожує, не має ароматизаторів і не залишає жирного чи липкого відчуття після нанесення. Рекомендую цей крем усім, у кого нормальна, суха або чутлива шЧитати далі
Чорний равликЛінійка «Чорний равлик» чудова. У мене дуже чутлива шкіра, тому я боялася побічної реакції, але, на мій превеликий подив, після використання продуктів моя шкіра дуже м’яка та свіжа. Можу тілЧитати далі
Чудово перед сномПродукт чудовий, він не підходить для щоденного використання. Швидше через день, або 2-3 рази на тиждень. Коли я наносила його щовечора, на шкірі утворювалася жирна плівка. Як не парадоксальЧитати далі
Я рекомендуюПерш ніж я почала ним користуватися, моя шкіра була сильно зневоднена. Цей крем буквально врятував її. Він має приємну текстуру, яка швидко поглинається та забезпечує глибоке зволоження.
ЗалЧитати далі
Я люблюЯ купила ці маски, бо мені не подобалося постійно відкривати нові упаковки однієї й тієї ж маски, та й мені здається екологічнішим, коли вони в одній коробці. Маска м’яка, легко наноситься, Читати далі
Ідеальний SPF під час менопаузиСонцезахисний крем Purito Daily Soft Touch SPF50+ для мене винятковий, оскільки він не утримує тепло та піт, навіть під час моїх частих та досить інтенсивних припливів під час менопаузи, і зЧитати далі
Маска для сну A’pieu з маслом шиЦя маска для обличчя – диво! Я користуюся нею вже півроку і замовлю ще! Пахне чудово, вона легка, приємна та ефективна вже після кількох використань!
Вершки зверху знизуПерший денний крем, який, коли я його наношу, швидко вбирається, і я одразу відчуваю м'яке, оксамитове відчуття на шкірі на дотик, а також відчуття зволоження. Я пробувала різні тональні креЧитати далі
СуперКрем добре зволожує шкіру, але не залишає жирного блиску. Я відчула різницю вже після першого використання. Аромат не сильний, що мене не хвилює.
Упаковка 10 г досить мала за таку ціну. ОбовЧитати далі
Найкращий крем!!!Цей крем врятував мою шкіру. Він дуже зволожує, не має ароматизаторів і не залишає жирного чи липкого відчуття після нанесення. Рекомендую цей крем усім, у кого нормальна, суха або чутлива шЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу