Чудова сироватка для початківців з ретиноломКористуюся сироваткою два тижні, вона дуже добре вбирається, має легку гелеву консистенцію, шкіра після неї залишається добре зволоженою, але не липкою. Дуже підходяща кількість ретинолу дляЧитати далі
Найкращий крем!!!Цей крем врятував мою шкіру. Він дуже зволожує, не має ароматизаторів і не залишає жирного чи липкого відчуття після нанесення. Рекомендую цей крем усім, у кого нормальна, суха або чутлива шЧитати далі
Найкращий кремЦе найкращий крем, яким я коли-небудь користувалася, він чудово вбирається під макіяжем, нежирний і трохи відбілює, особливо враховуючи, що має дуже сильний SPF. На відпочинку в Таїланді моєЧитати далі
Цикалуроновий тонікЦей тонік мене дуже приємно здивував. Після нанесення на шкіру він чудово зволожує її, робить її підтягнутою та вирівнює тон шкіри. Він чудово живить шкіру та готує її до наступних етапів доЧитати далі
Сироватка з ніацином Anua Peach 70Ця сироватка мені справді допомогла. У мене була суха шкіра, і нічого мені не допомагало, але ця сироватка допомогла мені як жодна інша. Я однозначно рекомендую її. Найкраща сироватка, яку яЧитати далі
Гарні подушечки для очейДиски дуже гарні, що мені подобається, так це те, що вони без ароматизаторів, я зберігала їх у холодильнику, вранці вони приємно освіжають зону навколо очей, набряк зменшується, я не помітилЧитати далі
Приємна нічна маскаМаска має дивну консистенцію, але вона дуже приємна на дотик, а шкіра вранці виглядає чудово свіжою та гладенькою. Однак, після нанесення вона довше вбирається, тому треба бути обережною з пЧитати далі
Я люблю цю есенцію.Ця есенція чудова, зволожуюча водяниста консистенція, без ароматизаторів, підходить навіть для чутливої шкіри, у мене жирна шкіра, і вона чудова!!!
Це порадує Моя шкіра чомусь не знає смаку тканинних масок, і вони мене здебільшого відлякують, вони залишають досить жирну плівку на моїй шкірі. Потім спробувала ці маски і дуже задоволена, після нанесЧитати далі
Чудова сироватка для початківців з ретиноломКористуюся сироваткою два тижні, вона дуже добре вбирається, має легку гелеву консистенцію, шкіра після неї залишається добре зволоженою, але не липкою. Дуже підходяща кількість ретинолу дляЧитати далі
Найкращий крем!!!Цей крем врятував мою шкіру. Він дуже зволожує, не має ароматизаторів і не залишає жирного чи липкого відчуття після нанесення. Рекомендую цей крем усім, у кого нормальна, суха або чутлива шЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу