Гарні подушечки для очейДиски дуже гарні, що мені подобається, так це те, що вони без ароматизаторів, я зберігала їх у холодильнику, вранці вони приємно освіжають зону навколо очей, набряк зменшується, я не помітилЧитати далі
Це порадує Моя шкіра чомусь не знає смаку тканинних масок, і вони мене здебільшого відлякують, вони залишають досить жирну плівку на моїй шкірі. Потім спробувала ці маски і дуже задоволена, після нанесЧитати далі
Найкращі маски від цього брендуВже деякий час користуюся текстильними масками цього бренду, найпопулярнішими є ця та Aloe vera, але жодна з інших мене поки не розчарувала. Чудово зволожують, шкіра красива, сяюча і приємнаЧитати далі