Чорний равликЛінійка «Чорний равлик» чудова. У мене дуже чутлива шкіра, тому я боялася побічної реакції, але, на мій превеликий подив, після використання продуктів моя шкіра дуже м’яка та свіжа. Можу тілЧитати далі
Гарні подушечки для очейДиски дуже гарні, що мені подобається, так це те, що вони без ароматизаторів, я зберігала їх у холодильнику, вранці вони приємно освіжають зону навколо очей, набряк зменшується, я не помітилЧитати далі
Чудово зволожуєУ мене чутлива комбінована шкіра, особливо взимку, тому я уникаю важких кремів, але легкі гелі, навпаки, недостатньо її зволожували. Він має трохи липку консистенцію, тому я волію використовЧитати далі
Чорний равликЛінійка «Чорний равлик» чудова. У мене дуже чутлива шкіра, тому я боялася побічної реакції, але, на мій превеликий подив, після використання продуктів моя шкіра дуже м’яка та свіжа. Можу тілЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу